Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

0
65

Windows 10 Pro Satın Al

Teknoloji devi Microsoft tarafından bilgisayar işletim sistemi olarak piyasaya çıkardığı Windows sürümleri kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Özellikle iş gücünün gelişmesini sağlayabilmek adına kurumsal işletmelerde güvenlik konularından çığır açan Windows 10 Pro satın al kararını verenler birçok avantajın da sahibi oluyor. Çoklu kullanıcılara hizmet ağını genişleten ve sağladığı entegrasyon ile donatı özelliklerini geliştiren Pro sürümüne sahip olmak için biden fazla nedeniniz bulunuyor. Windows Home olarak bilgisayar kurulumları gerçekleşen işletim sistemi ilave özellikleri ve geçiş kolaylığı ile işletmelere maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor.

Windows 10 Pro İlave Özellikleri Nelerdir?

Lisanslı ürünler arasında bulunan Windows 10 lisans satın al işlemi ile bilgisayarınızda bulunan mevcut sürümü yükseltebileceğiniz paket içerikleri bir hayli göz dolduruyor. Sağlanan ilave olanakları ise şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Uzak masaüstü eklentisi ile her yerden cihazlarınıza ulaşabilirsiniz.
  • BitLocker yani bilgi koruması özelliği sayesinde ekstra güvenlik duvarına sahip olursunuz.
  • İşletmelerin ihtiyacı olan kullanım özelliklerinin eklenebileceği araç paketi de mevcuttur.
  • Sadece bir PC ya da Mac kullanımı için lisanslanarak sunulur.
  • Mobil cihaz yönetimi sağlanabilir.
  • Active Directory ile ilgili yönetim işlemlerini zorunlu olmamakla beraber kolaylaştırır.

Windows 10 Pro Kurulumu İçin Gerekli Olan İşletim Sistemi Özellikleri 

Günümüz iş dünyasında insanların çalışma şekilleri ile uyumlu olan bilgisayar programı ve işletim sistemlerini kullanmak bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır. İş hayatında gün içerisinde konumunuz nerede olursa olsun Windows 10 satın al sayesinde her yerden tüm dosya ve klasörlerinize erişmeniz mümkündür. Sorunsuz bir çalışma sağlayan Pro sürümü için ihtiyacınız olan 1 GHz hızında bir işlemciye sahip olmaktır.

Windows 10 kurulumu için sabit diskinizde 32 bitlik bir alan için 16 GB yer olması kâfi gelecektir. Ayrıca kurulumun olmazsa olmazlarından bir tanesi Windows’un 7 SP1 ya da 8.1 uptade uygulamasını çalıştırmak yeterli olacaktır. Son olarak da 800*600 ölçeklerinde bir görüntü ile WDDM 1.0 sürücüsü bilgisayarınızda yüklü ise Windows 10 Pro sistem gereksinimleri tamamlanmış olur. Bundan sonrasında kullanımı ile size kolaylıklarını yaşamak kalır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here