Çeyiz Tekstilinde Çok Satanlar

0
48

Çeyiz Tekstilinde Çok Satanlar

Türkiye’de 500 bayiyle ve online web sitesiyle hizmet veren Elart çeyiz için gerekli olan çeyiz tekstil ürünlerinin satılmasını sağlıyor. Cazip fiyatlar, kaliteli kumaşlar ve ücretsiz kargo fırsatıyla online çeyiz alışverişinin tercih edilen firması oluyor. Bu sebeple firma online alışverişlerde müşterilerine pek çok fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar arasında çok satanlar, efsane indirimler, çeyiz paketi, online özel ve ücretsiz kargo fırsatı yer alıyor. Bu sayede kişiler yapacakları alışverişlerde kar ediyorlar.

Çok satanlar bölümünde online alışveriş yapan kişilerin en çok tercih ettiği yatak seti, yatak örtüsü, örgü battaniye seti, havlu seti, bornoz seti ve pike takımı yer alıyor. Bu ürünler çok satanlar bölümünde %46’ya varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Yatak Odalarına Uygun Ürünler

Çok satanlar bölümünden ürün beğenemeyenler ve yatak odası için ürün arayanlar yatak odası bölümünden inceleme yapabiliyorlar. Bu bölümde pike takımları, uyku grupları, nevresim setleri, nevresim takımları, yatak örtüleri ve yatak setleri yer alıyor. Markalar ve renklere göre seçim yapanlar anında sipariş verebiliyorlar. 100 tl üzeri alışveriş yapmaları durumunda da kargo ücreti ödemiyorlar.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here