FERACE MODELLERİ NELERDİR?

0
20

FERACE MODELLERİ NELERDİR?

 

 

Hanımlar tarafından en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden olan tesettür ferace modellerini, dilediğiniz birçok mağazada kolaylıkla bulabilirsiniz. Yoğun taleplerden ötürü her mağaza en güzel yeri alan feraceler tasarımcıları tarafından çeşitlendirilmeye devam ediyor. Bu ürünlerin hepsi uzunluğu ve salaş kesimi ile benzerlik gösterse de piyasa üzerinde çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunları taşlı, yarasa kesim kol, normal kesim kol, balon kol, alt etek kısmı için pileli ya da pilesiz diye sınıflandırabiliriz. Daha birçok modeli de olsa en çok tercih edilenleri bunlardır. Feracelerin çeşitli modellerinin üzerinizdeki duruşuyla size katacağı hava çok başka olacaktır. Dilerseniz bu modellere biraz daha yakından bakalım.

 

Taşlı Ferace Modelleri

 

Nakışları üzerinde bulunan taşlar sayesinde bambaşka bir güzelliği olan taşlı modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çeşitli taşlarla süslenerek pek çok model üretilmiştir. Bu modeller kombinleme sırasında pek çok kolaylık sağlamaktadır. Üzerinde kullanılan taşlar sayesinde takacağınız takıları rahatlıkla seçebileceksiniz.

 

Alt Etek Kısmı Pileli Ferace Modelleri

 

Son zamanlarda elbiselerde çok sık karşılaştığımız modellerden esinlenerek ferace için de uygulanmıştır. Alt etek kısmında yer alan pileler bambaşka bir hava katıyor şıklığınıza! Düz modellerden farklı olarak sık pile ya da normal pileler kullanılan ferace modelleri de günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Sık pilelere sahip feracelerin diğer modellere göre fiyat olarak biraz daha yukarda olduğunu da söylemek gerekir. Sık pilelerin kullanılması o üründeki kullanılan kumaş miktarını arttıracaktır elbette. Yine de arada uçuk fiyat farkı olmayacağı için ferace modelleri arasında en çok tercih edilenlerdir.

Balon Kol Ferace Modelleri

 

Daha bol ve salaş ürünlerden hoşlananlar için bulunmaz nimet denilebilecek modellerdir. Kol kısmının oldukça bol olması kimisine göre ayrı bir detay olarak görülürken kimisi buna önem vermez. Aslında o detay, ferace modelleri içerisinde bambaşka bir yere sahiptir.  Düz kesimlerden ayrılan bu modeller kumaş konusunda doğru tercihler yapılırsa her mevsim vazgeçilmez hale gelecektir sizler için.

 

 

Yarasa Kol Ferace Modelleri

 

Kullanım açısından ferace modelleri içerisinde en rahat ve pratik olan üründür. Dilediğiniz gibi hareket imkânı sunan bu modeller bilek kısmında tutarak herhangi bir taraftan vücut hatlarınızı belli etmeyecek şekilde üretilmiştir. Sahip olduğu yapısı sayesinde diğer modellerden daha kullanışlıdır. Çeşitli desen ve taşlarla süslenmiş olmasının yanı sıra fırfırlı, fermuarlı modellerini de piyasada bulabilmek mümkündür. Detaylar konusunda zengin olan bu modellere, birçok mağazadan ulaşabilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-ferace/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here