Mobilyacılıkta Son Trendler

0
40

Mobilyacılıkta Son Trendler

Uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren Evform, teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan dijital dünyanın gereklerine uygun hareket eden bir firmadır. Ürettiği oturma odası, yatak odası, masa sandalye takımları gibi ürünlerin üretim ve pazarlanması konusunda teknolojik imkanların kullanılmasına önem verir.

Zamanın ihtiyaçlarına ve değişen anlayışına uygun tasarımlarla ürünler sürekli yenilenir. Onlarca farklı kategoride sınıflandırılan ürünlerin her biri birçok farklı çeşitte üretilir ve müşterilerin beğenisine sunulur. Ürünlerin kullanım kalitesini sağlamak için gerekli güvenlik testleri yapılır. Ergonomik tasarımlar gerçekleştirilirken her ürünün pratik şekilde temizlenmesi için uygun materyaller kullanılır.

Fiyat Kalite Performansı

Üretilen mobilya, dekorasyon aksesuarları ve ev elektronik ürünlerinde kalite üst düzeyde tutulurken fiyatları piyasanın oldukça altında tutulur. Maksat müşterilerin memnuniyetinin kazanılması, tavsiye ile müşteri portföyünün büyümesi ve sürümden kazanma stratejisidir.

Ayrıca satış sırasında altı takside kadar vade farkı olmaksızın taksitlendirme, kapıda ödeme, belli bir meblağ üzerindeki satışlarda ücretsiz kargo gibi kolaylıklar sağlanır. Stoklu çalışma avantajıyla satışı yapılan ürünlerin kargo işlemleri hemen başlatılır. Satış sonrası hizmetler de güler yüzle devam ettirilir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here