Ortodontist

0
17

Ortodontist

Ortodontist  diş ve çene bozukluklarının tedavisini tel ile yapan bir diş hekimliği branşıdır. Ortodonti 5 yıllık diş hekimliğinin ardından 5-5,5 yıl gibi bir eğitimle beraber sahip olunan uzmanlık alanıdır. Ortodonti genel anlamıyla gençler ve genç yetişkinlere hitap etse de eski algı artık yıkılmıştır, ortodonti yalnızca gençlere ve çocuklara hitap etmez.

Diş Teli Fiyatları

Diş teli fiyatları hastanın diş yapısı, diş teli takılmasının sebebi, hastanın yaşı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişim gösterir, genel bir fiyat söylemek mümkün değildir. Dişinize özel diş teli fiyatını öğrenmek için Periodent’den ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Ortodontist

Ortodonti uzmanları ortodontiyi diş hekimliğinden ziyade mühendisliğe benzetiyor çünkü meslek kuvvet bilgisi, hareket gibi birçok özel konu hakkında bilgi gerektiriyor. Ortodontide her vaka yeni bir mekanik gerektiriyor. Periodent birbirinden donanımlı kadrosu ile beraber güvenle sağlık hizmeti sunmak üzere hastalarını bekliyor.

İmplant fiyatları 

İmplant en karışık diş tedavi yöntemlerinden biridir ve geleneksel tedavi yöntemlerinde implant süresi 2 ayı bulabilmektedir. Periodent hastalarının yaşamayacağı şekilde “bir günde implant” tedavisi sunuyor. İmplant fiyatları ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Periodent’ten ücretsiz randevu alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here