Yalıtım Malzemelerini Güvenilir Yerden Almalısınız

0
58

Yalıtım Malzemelerini Güvenilir Yerden Almalısınız

Agraf denilince ilk başta herhangi bir şey gelmese de, bir ara malzeme olarak kullanıldığını bilmek, ayrıca sizlere ön bilgi olabilir. Bunun dışında agraf, asma tavanlar için tavanı dübel ile taşıyıcı tavana ve kollarını tavanda C profiline vidalayan taşıyıcı olarak geçer.

Her Yerde Kullanabileceğiniz Yalıtım Malzemeleri ve Kullanım Yerleri

Yalıtımların vazgeçilmez malzemesi derz bandı olmadan yalıtımlarınız eksik kalır. Çünkü eklenmiş alçı levhalarının oluşabilecek çatlakları engellemek için ve gerek estetikli görünümü gerek ise kullanım kolaylığından dolayı malzeme çantalarınızdan eksik etmeyin.

Yalıtım işleminde en çok kullanılan malzemelerden biri de şüphesiz çelik profildir. İpe de denilen çelik profilleri yalıtım için kullandığınız alanlara tercih ederken en kalitelisini seçmenizi öneririz.

Agraf ise, asma tavan yapılırken döşeme üzerine sabitlenerek kullanılır. Döşeme ile tavan arasındaki uzunluğun yetersiz kaldığı durumlarda askı maşası olarak tercih edilebilmektedir. Sizde seçimlerinizi en son modeller ve kalitede ödün vermeden imalatını gerçekleştiren sitede yer alan adresteki firmadan temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here